Proves Lliures 2020 (tutories virtuals)

Les Tutories Virtuals començaran el dia 29 de maig de 2020 i finalitzaran el 12 de juny de 2020.

LLISTAT DE MAILS PROFESSORAT PROVES LLIURES (CFGS INTEGRACIÓ SOCIAL)

CICLEMÒDULPROFESSORATMAIL
Integració SocialAtenció a les Unitats de ConvivènciaMaria Àngels Morro Pallicermariangelsmorro@iesramonllull.net
Integració Social
Context de la Intervenció SocialMaria Josep Duran Serramariajoduran@iesramonllull.net
Integració SocialEmpresa i Iniciativa EmprenedoraAida Oliver Rossellóaidaoliver@iesramonllull.net
Integració Social
Formació i Orientació LaboralAida Oliver Rossellóaidaoliver@iesramonllull.net
Integració Social
Habilitats SocialsToni Rosselló Bennasarantonirossello@iesramonllull.net
Integració Social
Inserció SociolaboralPablo César De la Rocha Jiménezpablodelarocha@iesramonllull.net
Integració Social
Mediació ComunitàriaXisca Bauzà Cerdàfrancescabauzacerda@iesramonllull.net
Integració Social
Metodologia de la Intervenció SocialOlaya Sánchez Rosellolaiasanchezrosell@iesramonllull.net
Integració Social
Primers AuxilisAna Cifuentes Martínezanacifuentes@iesramonllull.net
Integració Social
Promoció de l’Autonomia PersonalFrancisca Maria Coll Villalongaxiscacoll@iesramonllull.net
Integració SocialSistemes Augmentatius i Alternatius de ComunicacióXisca Bauzà Cerdàfrancescabauzacerda@iesramonllull.net
Integració Social
Suport de la Intervenció EducativaMateu Moranta Graumateumoranta@iesramonllull.net

LLISTAT DE MAILS PROFESSORAT PROVES LLIURES

(CFGS ANIMACIÓ SOCIOCULTURAL I TURÍSTICA)

CICLEMÒDULPROFESSORATMAIL

Animació Sociocultural i Turística
Activitats d’Oci i de Temps LliureJaume Morro Pratsmorropratsjaime@gmail.com

Animació Sociocultural i Turística
Animació TurísticaJoan Fernández Hernándezjuanfernandez­_2004@yahoo.es

Animació Sociocultural i Turística
Dinamització GrupalJoan Fernández Hernándezjuanfernandez­_2004@yahoo.es

Animació Sociocultural i Turística
Empresa i Iniciativa EmprenedoraAida Oliver Rossellóaidaoliver@iesramonllull.net

Animació Sociocultural i Turística
Informació JuvenilMarga Sastre Picornellmargasastre@iesramonllull.net

Animació Sociocultural i Turística
Intervenció Socioeducativa amb JovesOlaya Sánchez Rosellolaiasanchezrosell@iesramonllull.net

Animació Sociocultural i Turística
Metodologia de la Intervenció SocialOlaya Sánchez Rosellolaiasanchezrosell@iesramonllull.net

Animació Sociocultural i Turística
Primers AuxilisAna Cifuentes Martínezanacifuentes@iesramonllull.net

LLISTATS MAILS PROFESSORAT PROVES LLIURES

(CFGM ATENCIÓ A PERSONES EN SITUACIÓ DE DEPENDÈNCIA)

CICLEMÒDULPROFESSORATMAIL
Atenció a Persones en Situació de DependènciaAtenció i Suport PsicosocialMaria Àngels Morro Pallicermariangelsmorro@iesramonllull.net
Atenció a Persones en Situació de DependènciaCaracterístiques i Necessitats de les persones en Situació de DependènciaCarles Francesc Baeza Servercarles@iesramonllull.net
Atenció a Persones en Situació de DependènciaSuport DomiciliariMarga Sastre Picornellmargasastre@iesramonllull.net